Avast free antivirus zdarma

Antivirový program avast je ke stažení zdarma a také jeho použití pro domácnosti je zdarma.

Jedná se o verzi avast! free antivirus 2016 (dříve Home Edition) poskytující ochranu počítače a bezpečnost uložených dat.
Inteligentní antivirus a anti-malware včas odhalí skryté hrozby.
Zabezpečení domácí sítě - testuje slabá místa vaší domácí sítě.
Čištění prohlížečů - zbaví vás obtěžujících doplňků v prohlížeči.

S více než 230 miliony uživateli je Avast nejdůvěryhodnější antivirus na světě. Stačí několikrát kliknout a získáte zdarma ochranu pro váš počítač.

Ve verzi zdarma nelze pracovat s pokročilým uživatelským rozhraním a nevztahuje se na ni technická podpora. Pro používání zdarma a získání licenčního kódu je potřeba uživatele verze avast! free antivirus zaregistrovat.


Avast free antivirus - verze 2016 - ke stažení zde.

Avast! antivirus - náhled programuavast! - ovládací panel

Co je u avastu nového?

Společnost Avast Software zveřejila verzi 2016. Důkazem oblíbenosti antiviru avast! je více než 230 000 000 registrací po celém světě. Znáte někoho ve svém okolí, kdo má počítač a nezná avast!?

A co řekli na počet registrací čeští zakaladatelé?

Pavel Baudiš a Eduard Kučera, zakladatelé společnosti ALWIL Software (Avast Softeware), již dříve řekli: "Jsme opravdu velmi hrdí, že se nám podařilo dosáhnout takového úspěchu. Když jsme začínali, věřili jsme, že náš antivirus bude úspěšný, ale počet uživatelů rostl rychleji, než jsme si kdy dokázali představit. Tohoto úspěchu jsme dosáhli za pomoci naší uživatelské komunity a rádi bychom tímto poděkovali všem uživatelům avastu za podporu - bez nich bychom to nedokázali.

  • Najdete co hledáte

    Každý antivirový program je vlastně ke stažení zdarma. Jinak to může být s jeho užíváním nebo technickou podporou. Na této stránce Vám nabízíme více informací...

    Z PLACENÝCH PRODUKTŮ
    DOPORUČUJEME:

    ESET NOD32 Antivirus
 

Stránky provozuje společnost Amenit s.r.o. - přední dodavatel bezpečnostních řešení.   optimalizace PageRank.cz